VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

Práce v PILSEN STEEL


PILSEN STEEL si cení dobrých nápadů, znalostí a zkušeností, vůle pracovat a přispívat k dobrému hospodářskému výsledku společnosti a úsilí stále se něco učit. Naši zaměstnanci mají možnost získat zkušenosti z kontaktů s tuzemskými i zahraničními zákazníky, z výroby originálních odlitků a výkovků z oceli a litiny vlastní produkce. Společnost hmotně i organizačně podporuje možnosti zaměstnanců se dále vzdělávat. Vrcholové vedení dbá na zapojení perspektivních zaměstnanců do projektů a řešení otázek vyvstávajících při výrobě originálních výrobků.

 

Praxe, stáže, brigády

Cíleně se podílíme na přípravě další generace schopných pracovníků, kteří získávají unikátní znalosti a dovednosti specifické pro náš obor nejenom formou studia, ale i od starších a zkušenějších kolegů. Jsme připraveni pomoci studentům a učňům při řešení odborné praxe, stáže, případně i prázdninové brigády.

Diplomové práce

Jedním z výsledků naší spolupráce s vybranými univerzitami je každoročně zpracovávaný seznam témat bakalářských a diplomových prací, souvisejících s oborem našeho podnikání. Ve spoupráci s našimi odborníky řeší každý rok několik studentů svou diplomovou práci v prostředí reálné hutní a průmyslové výroby. 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.