Opracované výkovky a kované tyče

PILSEN STEEL dodává široké spektrum těžkých výkovků až do hmotnosti 205 tun. Výkovky jsou určeny pro využití v různých průmyslových odvětvích jako je energetika, lodní stavitelství, válcovny, jaderné strojírenství, atd.

Kontakt na obchodní oddělení

KLIKOVÉ HŘÍDELE
PILSEN STEEL je jeden z největších světových výrobců velkých klikových hřídelí pro 4-taktní dieselové motory, kompresory a pumpy. Vyrobili jsme největší existující monoblokovou klikovou hřídel na světě (dieselový motor 12V64, hmnotnost 32 tun). Tento výrobek vyžaduje špičkovou jakost oceli stejně jako kvalitní obráběcí vybavení.

HŘÍDELE PRO VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY

Máme největší podíl na trhu ve výrobě hřídelí pro větrné elektrárny všech velikostí. Dodáváme je finálně opracované včetně nátěru. Mezi naše zákazníky patří všichni hlavní výrobci větrných elektráren na světě. Tyto hřídele vyrábíme a dodáváme od samotného vzniku tohoto oboru.

ROTORY

Jedním z našich klíčových výrobků jsou rotory pro parní turbíny a generátory. S naší vynikající kvalitní ocelí a vertikálním tepelným zpracováním jsme schopni uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Vyrábíme nejen všechny běžné rotorové jakosti oceli, ale i zvláštní materiály pro superkritické použití.

VÁLCE

Kované pracovní a opěrné válce jsou dalším výrobkem, který bezpodmínečně potřebuje velmi vysokou kvalitu oceli. Pro každou válcovnu je důležité, aby použité válce vyráběly co možná nejvíce milionů tun válcované oceli a proto jsme preferovaným dodavatelem pro mnoho zákazníků na tomto trhu.

LODNÍ HŘÍDELE


 

Také loďařské společnosti oceňují kvalitu a včasné dodání lodních hřídelí z naší společnosti. Jsme schopni vyrobit vrtulové hřídele a mezihřídele dlouhé až 22 m, hrubované či finálně opracované. Každý rok dodáváme mnoho takových hřídelí, například pro světově největší loděnici - Hyundai Heavy Industry. Jsme certifikováni všemi hlavními přejímacími společnostmi.

VŠEOBECNÉ STROJÍRENSTVÍ

Pilsen Steel může vyrábět téměř jakýkoliv výkovek o hmotnosti 1 - 80 tun pro všechna průmyslová odvětví. Jsme schopni vyrobit například výkovky pro elektrické motory, oil & gas, excentrické hřídele pro válcovny, mechanické lisy a všechny další výkovky pro potřebu průmyslu. 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.