Odlitky a modely

PILSEN STEEL je dodavatelem vysoce kvalitních ocelových a litinových odlitků o hmotnosti od 1,5 až 300 tun, které jsou určeny pro různá průmyslová odvětví jako:

Kontakt na obchodní oddělení

ENERGETIKA
Dodáváme komponenty pro přední světové výrobce parních, plynových a vodních turbín. Výrobní portfolio zahrnuje turbínové skříně včetně přivaření hrdel, sací ventily, nosiče lopatek, náboje, věnce a lopatky pro vodní elektrárny.

BLOKY MOTORŮ, KOMPRESORY, PUMPY A PŘEVODOVKY

Jedním z hlavních oborů, na které se PILSEN STEEL zaměřuje jsou bloky motorů, skříně kompresorů, pump a převodovek. Jedná se zejména o litinové odlitky, často velice náročné na rozměrovou přesnost.

TVÁŘECÍ STROJE

PILSEN STEEL je jedním z největších výrobců velkých odlitků pro těžké strojírenství. Dodáváme díly pro válcovny, těžké lisy, buchary a mnoho dalších aplikací. Jsme největší výrobce ocelových odlitků o hmotnostech 80 - 160 t v Evropě.

OBRÁBĚCÍ STROJE

Jsme odborníci na základní odlitky (stojany, ložata, upínací desky) pro velké obráběcí stroje. Dodáváme odlitky pro těžké soustruhy, frézky, vrtačky a všechny další druhy velkých obráběcích strojů.

OSTATNÍ STROJE

Pilsen Steel je schopna vyrobit téměř jakékoli odlitky z oceli a železa o hmotnosti v rozsahu 1 – 180 tun pro všechny průmyslové aplikace.

Dodali jsme například více než 400 tun ocelových odlitků pro kolo Millenium umístěné v Londýně.
MODELY

Máme největší modelářskou dílnu v Evropě, která je schopná vyrobit jakýkoliv model bez ohledu na jeho velikost, délku nebo tvar. 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.