VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

Další financování provozu zajistí Vneshekonombank

23. 05. 2013Vážení spolupracovníci,

 
Dovolte mi informovat Vás o aktuálním vývoji insolventního řízení a zajištění další fáze financování společnosti Pilsen Steel.
 
Níže naleznete plné znění zprávy České informační kanceláře (ČTK), která vyšla na základě prohlášení společností Pilsen Steel a VEB.
 
 
„Další financování provozu zajistí společnost Vneshekonombank“
 
Plzeň 22. května (ČTK) – Spoečnost Pilsen Steel dnes dosáhla dalšího významného milníku v procesu restrukturalizace svých aktivit.
 
Po několikaměsíčním jednání dospěli hlavní věřitelé společnosti PILSEN STEEL k dohodě, na základě které zajistí další financování provozu společnost Vneshekonombank prostřednictvím své dceřiné společnosti (VEB). V rámci této dohody VEB refinancuje úvěry, které PILSEN STEEL dosud poskytla investiční skupina KKCG. VEB zároveň poskytne společnosti nové úvěry. Celkově je VEB připravena investovat do dalšího rozvoje společnosti PILSEN STEEL částku přesahující 900 milionů korun. Po úspěšném obnovení výroby v říjnu loňského roku, povolení reorganizace a zavedení systému mimobilančního financování v lednu letošního roku, se tak jedná o další významný a pozitivní krok ke zcela standardnímu provozu společnosti PILSEN STEEL.
 
Posledním plánovaným krokem bude schválení reorganizačního plánu a to nejpozději do konce srpna a následné ukončení insolvenčního řízení.
 
 
 
 
 
V Plzni dne 22. 5. 2013                                                        
                                                                                                               Ing. Tomáš Egermajer
                                                                                                         Pověřený výkonem funkce GŘ


 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.