VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

Schůze věřitelů schválila reorganizaci společnosti PILSEN STEEL s.r.o.

04. 01. 2013SCHŮZE VĚŘITELŮ SCHVÁLILA REORGANIZACI SPOLEČNOSTI PILSEN STEEL

 Schůze věřitelů společnosti PILSEN STEEL dnes schválila reorganizaci jako řešení úpadku firmy. Společnost PILSEN STEEL do 120 dnů předloží reorganizační plán. Věřitelé tímto krokem podpořili návrh PILSEN STEEL, která reorganizaci navrhla jako nejlepší řešení nejen pro uspokojení pohledávek věřitelů, ale zároveň i pro další chod a rozvoj firmy. Reorganizaci ještě musí schválit Krajský soud v Plzni.
  
V Plzni, 4. ledna 2013
Dnešní schůze věřitelů schválila návrh společnosti PILSEN STEEL, aby byl úpadek společnosti vyhlášený v září loňského roku, řešen reorganizací. „Reorganizace je dle našeho názoru tím nejlepším řešením. Při reorganizaci očekáváme vyšší uspokojení pohledávek věřitelů a zároveň garantuje zachování provozu podniku. To je mimořádně důležité nejen pro všechny zaměstnance, ale i naše obchodní partnery a jejich důvěru ve značku PILSEN STEEL,“ říká Tomáš Egermajer, pověřený generální ředitel. A dodává: „Nyní do 120 dnů musíme věřitelům předložit již konkrétní plán reorganizace, na kterém se již intenzivně pracuje.“
 
Úspěšně se podařilo udržet provoz
Ihned po rozhodnutí o úpadku společnosti byly podniknuty veškeré nezbytné kroky k udržení provozu. Velmi úspěšně se podařilo postupně spustit utlumené provozy, ve kterých v současné době opět probíhá výroba. PILSEN STEEL nejen dokončuje již dříve rozpracovanou výrobu, ale relativně úspěšně se daří získávat zcela nové zakázky a postupně tak zvyšovat obrat firmy.
 
Provozní financování zajištěno
Společnost PILSEN STEEL má zajištěno provozní financování. V říjnu loňského roku se podařilo získat provozní úvěr od investiční skupiny KKCG, který je možné čerpat až do konce ledna letošního roku. Zároveň je se skupinou KKCG jednáno o možnosti zajištění dalšího provozního financování formou tollingu nebo nového úvěru.
  
 
Tomáš Egermajer
pověřený generální ředitel
PILSEN STEEL


 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.