VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

PILSEN STEEL čekají změny k lepšímu

04. 10. 2012Vážený pane, Vážená paní,

jakožto našeho váženého obchodního partnera bych vás chtěl informovat o významných změnách, ke kterým v současné době dochází ve společnosti PILSEN STEEL.
 

Jak je Vám pravděpodobně známo, dne 17.9.2012 byl prohlášen úpadek společnosti PILSEN STEEL a byl ustanoven její insolvenční správce, kterým je společnost I.S.ŽIŽLAVSKÝ v.o.s. Prohlášením o úpadku nebyla společnost PILSEN STEEL v úkonech vůči třetím osobám nijak omezena, a je tedy i nadále oprávněna jednat sama prostřednictvím svého statutárního orgánu či pověřených zaměstnanců.

 
Důvodem shora uvedeného insolvenčního řízení byl nedostatek provozního kapitálu. Prohlášení úpadku za dané situace není špatnou zprávou. Naopak to byl nutný krok k zahájení jednání o získání pomoci od nového strategického partnera. Management společnosti PILSEN STEEL na získání strategického partnera začal bezprostředně intenzivně pracovat.
 
Mám velkou radost, že se nám to podařilo v mimořádně krátkém čase a uzavřeli jsme dohody o poskytnutí financování pro zajištění veškeré výroby s mezinárodní investiční skupinou KKCG, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti strojírenství a průmyslu. Provoz Opracování je ode dne 27.9.2012 obnoven v plném rozsahu, provoz Tepelného zpracování bude obnoven od 5.10.2012, provoz Slévárna litiny bude obnoven od 8.10.2012 a provoz Ocelárna a Kovárna bude obnoven od začátku prosince letošního roku.
 
V plném rozsahu byla obnovena obchodní činnost PILSEN STEEL včetně přijímání nových objednávek a potvrzování konkrétních dodacích termínů. Jednotliví obchodníci jsou připraveni poskytnou detailní informace osobně. Cílem těchto schůzek bude obnovení důvěry v PILSEN STEEL a získání nových zakázek pro rok 2013, nezbytných pro další podporu firmy.
 
Chtěl bych vás ujistit, že nejen management PILSEN STEEL, ale i všichni zaměstnanci jsou připraveni v plném nasazení pokračovat ve výrobě. V plné výši plnit veškeré obchodní závazky a svou tvrdou a poctivou prací prokázat, že značka PILSEN STEEL je a do budoucna bude garantem vysoké kvality, spolehlivosti a korektního obchodního partnerství.
 
Investice poskytnutá mezinárodní investiční skupinou KKCG je jistě jasným důkazem, že PILSEN STEEL je a i nadále zůstává společností s perspektivou a velkým potenciálem do budoucna. Díky partnerství a podpoře ze strany skupiny KKCG budeme moci upevnit naši pozici a do budoucna rozšířit naší produkci, získat nové zakázky a zvýšit podíl na trhu.
 
Prohlášení úpadku s sebou ze zákona nese formální povinnost využívat k úhradě veškerých závazků vůči PILSEN STEEL nové účty insolvenčního správce, namísto původních účtů PILSEN STEEL.
Novým platebním místem jsou tedy ode dne 17.9.2012 následující účty vedené u GE Money Bank, a.s.:
-        pro platby CZK č.ú.: 208237541/0600
-        pro platby v EUR č.ú.: 208269439/0600
-        pro platby v USD č.ú.: 208288621/0600
V případě vzniku potřeby jakýchkoliv bližších informací o provádění plateb neváhejte prosím kontaktovat přímo naše finanční oddělení.
Faktury již vystavené s původními čísly účtů PISLEN STEEL u Citibank Europe plc či u HSBC Bank plc měněny nebudou a lze je i nadále hradit dle platebních údajů na fakturách uvedených.
Na základě shora uvedeného lze tedy shrnout, že ačkoliv společnost PILSEN STEEL prochází insolvenčním řízením a byl prohlášen její úpadek, společnost byla schopna zajistit provozní financování na pokračování výroby a je schopna garantovat sjednané dodací termíny v požadované kvalitě vyplývající ze smluv.
 
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoli obrátit
Na závěr bych Vám chtěl poděkovat za doposud projevenou důvěru a jménem všech zaměstnanců PILSEN STEEL se těšíme na další spolupráci.
 
 
S úctou
 
Ing. Tomáš Egermajer,
pověřený generální ředitel PILSEN STEEL s.r.o.
 


 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.