VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

PILSEN STEEL OBDRŽELA NABÍDKU FINANCOVÁNÍ OD SKUPINY KKCG

17. 09. 2012 

Společnost Pilsen Steel se rozhodnutím Krajského soudu v Plzni nachází od pátku 14. 9. 2012
v úpadku. Rozhodnutí o úpadku je prvním, nezbytným krokem k záchraně společnosti a zároveň jediným možným řešením pro zachování provozu. Shoduje se na tom nejen vedení společnosti, ale i zástupci odborových organizací firmy.
 
Společnost Pilsen Steel pro další udržení výroby nutně potřebuje získat provozní úvěrové financování. Již dnes vedení společnosti obdrželo velmi seriózní a konkrétní nabídku od mezinárodní investiční skupiny KKCG. Vedení společnosti je v souladu s insolvenčním zákonem připraveno o této nabídce začít bezprostředně jednat. Vzhledem k závazku mlčenlivosti nemůže vedení společnosti Pilsen Steel předloženou nabídku blíže specifikovat nebo komentovat.
 
Nejprve musí společnost Pilsen Steel jednat se zajištěnými věřiteli, zejména pak s bankou HSBC, zda ona má zájem poskytnout potřebné provozní úvěrové financování. Dotaz na banku HSBC bude vznesen ještě během dnešního dne. Dle dosavadních jednání banka HSBC o tuto možnost nebude mít pravděpodobně zájem.
 
Vedení společnosti je připraveno podniknout veškeré potřebné kroky a součinnost k získání provozního financování. V nejbližším možném termínu chce předložit prozatímnímu věřitelskému výboru, který by měl být soudem jmenován ještě dnes, žádost o souhlas s uzavřením smlouvy o provozním financování se skupinou KKCG.
 
Tomáš Egermajer, pověřený generální ředitel Pilsen Steel říká: „Jsme připraveni udělat vše proto, aby výroba mohla dále pokračovat. Aby lidé nepřišli o práci. Zaměstnanci jsou pro nás tím nejcennějším kapitálem.“ A dodává: „Věříme, že se skupinou KKCG dohody uzavřeme, a že se zaměstnanci začnou do výroby postupně vracet už počátkem října.“
 
 
Tomáš Egermajer
pověřený generální ředitel
Pilsen Steel


 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.