VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

Prohlášení vedení společnosti

10. 08. 2012Dne 8.8.2012 se konalo soudní jednání ve věci insolvenčního řízení vedeného proti společnosti PILSEN STEEL s.r.o. Výsledkem jednání je poskytnutí lhůty v délce 14 dnů pro nalezení způsobu uspokojení pohledávek věřitelů.

Společnost PILSEN STEEL s.r.o. v současné době vede jednání s potencionálním zájemcem o finančně strategickou spolupráci spočívající v poskytnutí prostředků k uspokojení pohledávek věřitelů a obnovení výroby společnosti. Jelikož jednání prozatím nebyla ukončena, společnost není oprávněna identitu zmíněného zájemce o spolupráci zveřejnit. Nalezení vhodného řešení je závislé na postoji dominantních věřitelů, a to především Vnesheconombank.
Společnost PILSEN STEEL s.r.o. si váží podpory, kterou jí i nadále vyjadřují její obchodní partneři mimo jiné i formou souhlasu s poskytnutím shora uvedené lhůty.
Společnost PILSEN STEEL s.r.o. rovněž velice oceňuje přístup jejích zaměstnanců, kteří stojí za společností i v této nelehké situaci a může potvrdit, že nedochází k žádnému významnějšímu odchodu zaměstnanců.
Společným záměrem managementu společnosti, zaměstnanců a obchodních partnerů je obnovení provozu společnosti, na kterém společnost intenzivně pracuje.


 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.