VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

Jednání hejtmana s prezidentem PILSEN STEEL s.r.o.

16. 02. 2012 

Čtenáři webových stránek plzeňskénovinky.cz si mohli 15. února 2012 přečíst příspěvek o jednání hejtmana Plzeňského kraje Milana Chovance a radního Františka Bláhy s prezidentem společnosti PILSEN STEEL s Igorem Šamisem. 

Mluvčí Plzeňského kraje Petra Jarošová uvedla, že hejtman s panem Šamisem hovořili o rozvoji společnosti v rámci města Plzně a plzeňského regionu. Prezident potvrdil, že chce společnost rozvíjet na území Plzeňského kraje a rozhodně nehodlá místní trh opouštět.

„To je velmi dobrá zpráva, protože společnost zaměstnává více jak 1000 lidí,“ konstatoval hejtman Milan Chovanec. „ Probíhala diskuze na téma bližší spolupráce s regionem v oblasti spolupráce se Západočeskou univerzitou, hospodářskou komorou a v dalších oblastech tak, jak může region tomuto zaměstnavateli pomoci a tak, jak zaměstnavatel může pomoci regionu. To byla hlavní témata, které jsme rozvinuli. Slíbili jsme si, že se budeme potkávat pravidelně, abychom se informovali o aktuální situaci na obou stranách," dodal hejtman Plzeňského kraje.


zdroj: plzeňskénovinky.cz
(ps, foto: dokumentace Plzeňského kraje)


 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.