VYHLEDÁVÁNÍ:

  
Kde nás najdete

PILSEN STEEL s.r.o.
Tylova 1/57
301 00 Plzeň
Česká republika
info@pilsensteel.cz

IČ: 47718706
DIČ: CZ47718706
C 3406 vedena u Krajského soudu v Plzni
        

Pracovní cesta do Japonska

20. 03. 2009Ve dnech 5. až 19. 3. 2009 navštívil generální ředitel společnosti Ing. Martin Novák a vedoucí provozu Slévárna a Kovárna Ing. Roman Heide Japonsko. Cílem pracovní cesty bylo obnovení dříve přerušených a navázání nových obchodních a pracovních kontaktů v rámci naší akviziční a obchodní strategie. Součástí cestovního programu bylo i získání nových informací a zkušeností, jak se pracuje v zemi s jednou z nejrozvinutějších světových ekonomik.

Kromě obchodních aktivit a poznávání výsledků práce japonského managementu bylo cílem cesty také získat zkušenosti a novinky v oblasti hutní výroby a znalosti o sortimentu od subdodavatelů technologií a materiálů.

V průběhu čtrnácti dnů oba procestovali velkou část Japonska, aby navštívili následující firmy: Kobe Steel, JCFC, JSW, dále dodavatele keramických komponent Shinagawa Refractories, se kterými má PILSEN STEEL již několikaletou úspěšnou spolupráci. Dále navštívili společnosti M.H.I, Mitsumi a Sojitz H.Q, od kterých získali řadu poptávek. Jednou z nich byla i poptávka na výrobu komponent pro nukleární program týkající se parogenerátoru. Pokud se tato zakázka realizuje, vrátí do PILSEN STEEL opět mezi úzký okruh vysoce specializovaných firem v tomto oboru.

 
Copyright © 2020 PILSEN STEEL s.r.o.
All rights reserved, Created By: it2b s. r. o.